İNCE TÜYOLAR
Bu yöntemle plaj şemsiyesi bir daha asla uçmaz

Bu yöntemle plaj şemsiyesi bir daha asla uçmaz

Plaj şemsiyesi bir daha asla uçmayacak

Yakıcı güneşin altında oturmak istemez misiniz? Bir plaj şemsiyesi biraz daha gölge oluşturmak için mükemmel bir çözümdür!

Özellikle hava çok güzel olduğunda, sahilde bir günü seviyoruz. Çoğumuz, ihtiyaç duyabileceğimiz tüm temel unsurlarla (ve gerekli olmayanlarla) dolu bir plaj günü için çabalıyoruz. Plaj yatakları, büyük havlular, yüzme havuzları, çocuklar için plaj oyuncakları ve tabii ki lezzetli içeceklerle dolu bir soğutucu vb. Ancak plajda güneş altında dururken havanın esmesiyle şemsiyenin arada bir uçması tam bir sıkıntı.

Plaj şemsiyesi

Güneşten ne kadar hoş bir mola alacağınız önemli değil, sıcak bir günde, plaj şemsiyesinin daha az kullanışlı olduğu kısa süreli bir esinti bile olsa. Sürekli olarak şahin gibi izlemelisiniz çünkü aksi halde olayın patlaması ve tüm plaj boyunca koşmanız gerekir. Bir plaj şemsiyesi, asla kumda durmak istemiyor gibi görünüyor ve bu çok sinir bozucu! Neyse ki, şemsiyenin artık düzgün bir şekilde kaldığından emin olmanıza yardımcı olacak zekice ve basit bir tüyo var.

Çimento gibi

Ve elbette istediğin de bu. Bu şekilde, sonunda şemsiyeye her zaman dikkat etmeden plajda gerçekten rahatlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, şemsiyenizi yerleştirmek istediğiniz noktada güzel bir çukur kazmak. Bir kova gibi bir şey al ve suyun kenarına yürü. Biraz ıslak kumu kovaya alın ve şemsiye dikeceğiniz yere geri gidin. Çukuru ıslak kumla doldurun ve şemsiyenin direğini istediğiniz açıyla oraya yapıştırın. Islak kumu kuru kumla örtün. Islak kum, bir tür çimento gibi çalışır. Bu da plaj şemsiyenizin havaya uçmasını mümkün olduğunca engeller.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Bizi takip et

İnsanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.


Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.