İNCE TÜYOLAR
Bu yüzden her hafta saçınıza yumurta sürmelisiniz

Bu yüzden her hafta saçınıza yumurta sürmelisiniz

Bu karışımı iki ay boyunca her hafta saçınıza uygulayın

Yaşlandıkça, görünümü korumak ve saçınıza önem vermek zorlaşır.

Vücudunuzun hem içi hem de dışı bir süre sonra bozulmaya başlar. Taze bir görünüm artık her zaman doğal olarak gelen bir şey değildir. Örneğin saçlarınız, yaşlandıkça incelmeye başlayabilir.

Yaşlanmak

Kırışıklıklar, boynunuzdaki cildin sarkması, daha yavaş metabolizma ve açıklanamayan ağrılar ve rahatsızlıklar: bunların yaşlanma belirtileri vardır. Yaşlanmanın en nefret edilen belirtilerinden biri saçları inceltmek ya da hatta kaybetmektir.

Birçok insan bununla 30. yaş gününden itibaren baş etmeye başlıyor. Saçlarınız incelmeye ve zayıflamaya başlar ve saç fırçanızda normalden çok daha fazla tüyle karşılaşırsınız. Saç kökleri daha çabuk ölür, bu da yeni saçların daha kısa sürede ve daha az sıklıkta büyümesi anlamına gelir. Ayrıca, eskisi kadar büyüyemez. Size güzel saçlarla dolu bir kafa vermeyi vaat eden sayısız şampuan, krem ve diğer kimyasal ürünler var. Bunlar genellikle çok pahalıdır ve çoğu zaman düzgün çalışmazlar. Neyse ki, saç büyümesini teşvik etmenin tamamen doğal ve ucuz bir yolu var.

Çözüm

Saç incelmesi çok sıkıcı olabilir ve aynı zamanda oldukça yüzleşilebilir. Birkaç pahalı şampuan ve krem denediniz, ancak hiçbir çözüm görünmüyor. Bu sorun geçmişte kaldı, çünkü bu doğal, ev yapımı karışımı her hafta başınıza sürüyorsanız sonuçlar sizi şaşırtabilir. Karışım sadece üç bileşen içeriyor (hepsi doğal!) Ve bunu evde kolayca yapabilirsiniz. Ancak sonuçları fark etmeden önce biraz sabırlı olmanız gerekir; yaklaşık iki ila üç ay sürer.

İhtiyacınız olan şey bu

  • 2 yemek kaşığı ayçiçek yağı
  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 yumurta sarısı
  • havuzda takılan bone

Yapmanız gereken bu

Bu üç malzemeyi de bir kasede karıştırın ve ardından saçınıza ve saç derinize uygulayın. Düzgün bir şekilde uyguladığınızda, havuzda kullanılan boneyi takın. Daha sonra, saçınızı doğal bir şampuanla veya en az sülfat içermeyen birini kullanarak iyice yıkayın. Bu daha az agresif ve saçlarınız için çok daha iyi. Her hafta belli bir günde bunu yapın, saçınız çok daha kalın olabilir.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Bizi takip et

İnsanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.


Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.