İNCE TÜYOLAR
Göz rengi kişilik hakkında bakın ne söylüyor

Göz rengi kişilik hakkında bakın ne söylüyor?

Göz rengi kişilik hakkında düşündüğünden daha fazla şey söylüyor

Kahverengi, yeşil, mavi, siyah ve arasındaki her şey: herkesin göz rengi farklı bir renktir.

Parlak mavi gözleriniz veya gizemli kahverengi gözleriniz olsun, hepsi güzel ve eşsizdir. Göz rengi’niz sizi eşsiz kılar! Rastgele bir kişiye başkası için neyi çekici bulduğunu sorarsanız, söyleyebilecekleri 10 şanstan dokuzu vardır: gözler.

Genler

Elbette mantıklı gözüküyor, çünkü birisi hakkında ilk dikkatinizi çekenlerden biri. Ayrıca, gözleriniz genellikle ne düşündüğünüzü karşı tarafa belli edebilir. Gözlerdeki hüzün gösterileri, öfke ve neşe gibi. Anlaşılan, gözlerin sadece duyguların hakkında değil, kişiliğin hakkında da bir şeyler söylüyor!

İsveçli bir üniversite tarafından yapılan araştırmalar, gözlerinizin hangi renkten sorumlu olduğunu gösteren genin, beyninizdeki ön lobları oluşturan genle aynı olduğunu göstermiştir. Edinburgh Üniversitesi’nden Dr Anthony Fallone: “Göz nörolojik olarak beyne o kadar yakından bağlıdır ki beynimizin dışarıdan görebileceğiniz tek kısmı diyebilirsiniz.”

Göz renginiz sizin hakkınızda ne söylüyor? Aşağıdan öğrenin!

Kahverengi

Kahverengi gözlü insanlar lider olarak doğarlar. Bunu kendileri anlayamayabilirler, ama dünyanın geri kalanı onları böyle görüyor. Bu insanlar diğer insanlardan daha fazla güven yayarlar. Gözleriniz daha koyu ise, bu, cildinizde ve vücudunuzda daha fazla melanin olduğu anlamına gelir. Bu, hızlı düşünebilme yeteneğine bağlıdır.

Mavi

Mavi gözlü insanlar genellikle nazik ve seksi olarak görülür, ancak nadiren zekidirler. Pek çok insanın dikkatini çekmemiş görünen şey, mavi gözlü insanların büyük bir içsel güce sahip oldukları. Araştırmalar, göz rengi mavi olan kadınların, emeğe diğerlerine göre daha iyi dayanabileceğini göstermiştir.

Bu da sizi ilgilendirebilir: mavi gözlü insanların alkol toleransı daha yüksektir!

Gri

Gri gözler bir tür mavi gözdür. Gri gözlü insanları okumak genellikle zordur. Çok içe dönük ve dengeli insanlar olabilirler, ama aynı zamanda iki kişilik bir kişilikleri olabilir. Açık gri gözlü insanlar ulaşılamaz gibi görünebilir. Ancak bir kez içeri girmenize izin verdiklerinde, sahip olabileceğiniz en sadık arkadaşlardır.

Yeşil

Yeşil, tüm göz renklerinden en nadir olanıdır. Yeşil gözlü insanlar genellikle çok yaratıcıdır. Araştırmalar, göz rengi yeşil olan insanların, kahverengi gözlü insanların liderlik becerilerine ve mavi olanların iç güdülerine sahip olduğunu göstermiştir. Gerçek bir şans!

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Bizi takip et

İnsanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.


Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.