İNCE TÜYOLAR
Bunu okuduğunuzda bir daha klozet kapağına tuvalet kağıdı koymayacaksınız!

Bunu okuduğunuzda bir daha klozet kapağına tuvalet kağıdı koymayacaksınız!

Umumi tuvalette klozet kapağına tuvalet kağıdı koymayın

Bunu bir kez okuduğunuzda, bir daha asla klozet kapağına tuvalet kağıdı koymayacaksınız! Ne yazık ki, her zaman temiz ve düzenli bir tuvalet yoktur.

Umumi tuvaletleri herkes kullanır ve her ne kadar temizliğe dikkat etsekte bazen yanlış bildiğimizi doğru sanıyoruz. Klozet üzerine tuvalet kağıdı yerleştirerek, aslında daha fazla bakteri çekiyorsunuz! Bakteriler ıslak ve nemli alanda hızlı oluşur. Tuvalet gibi ortak kullanım alanlarında, bakterilerden korunmak bir hayli zordur. Özellikle tuvalet kağıdı ve musluklar bazen mıknatıs gibi bakterileri kendine çekerler. Umumi alanda hijyene dikkat etmek için aşağıda açıklamayı okuyunuz.

Hijyenik

Klozet kapağı mümkün olduğunca hijyenik olacak şekilde tasarlanmıştır. Bakteriler klozet kapağının pürüzsüz yüzeyi nedeniyle yer tutamazlar. Ayrıca, klozetin kapağı nispeten kalçalarla temas eder. Bu yüzden, üzerinde düşündüğün kadar bulunabilecek bakteri yok. Sonuçta, genelde güvenli bir şekilde bir çift kaplama kaplanırlar.

Üreme alanı

Tuvalet kağıdı ise bakteri için üreme alanıdır. Pürüzlü yüzey, bakteriler için çok hızlı bir yuva oluşturur. Ayrıca, herkes aynı tuvalet kağıdı rulosuna elleriyle dokunur. Ve elleriniz vücudunuzun bakteri ile kaplı olan parçasıdır. Çıplak kalçalarınızla tuvalet klozeti üzerine oturmak çok daha iyidir.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Bizi takip et

İnsanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.


Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.