İNCE TÜYOLAR
Pantolon ya da çantada sert fermuar nasıl düzeltilir

Pantolon ya da çantada sert fermuar nasıl düzeltilir

Bir kalem sert bir fermuar için mükemmel bir çözümdür

Fermuar kolayca açılmadığında veya kapanmadığında çok sinir bozucu olabilir.

Sabah işe gitmek üzeresiniz ve bununla yüzleşelim, biraz aceleniz var, ve fermuarınız sorun çıkaracak. Bu zamana sahip değil sadece zaman alır! Ve vaktin olsa bile; Sert bir fermuar can sıkıcıdır. Fermuarın sıkışmış mı, yoksa sert mi? Söz konusu giysiyi atmayın veya hemen düzeltilmesi için uğraşmayın. Tek ihtiyacınız olan, kendiniz düzeltmek için bir kalem!

Kalem

Bu, sadece iki kolay adımı olan çok basit bir hiledir. İlk olarak, fermuarın sertliğine neden olan tam noktayı bulmanız gerekir. Kalemin girdiği yer burası! Sert yeri renklendirmek için kalemi kullanın ve bunu iyice yapın. Fermuarı tekrar kullanmaya çalıştığınızda, sıkıştırmanın daha kolay olacağını fark edeceksiniz!

Parşömen kağıdı

Eğer üstünüzde veya etrafınızda bir kalemin yoksa, bu numarayı çözmenin başka bir yolu var. Bir parça parşömen kağıdının fermuarın üzerindeki sert noktaya sürtünmesi de işe yarayacaktır. Parşömen kağıdı biraz yağlı, fermuarın tekrar düzgün çalışmasını sağlayacak. Bu kadar basit!

Ancak dikkat: Bu numara kırık dişleri olan bir fermuar için çalışmayacak. Fermuarını değiştirmeniz veya kendiniz düzeltmeye çalışmanız gerekir.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Bizi takip et

İnsanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.


Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.