İNCE TÜYOLAR

Tırnak Uzatma Yöntemleri – Kısa ya da kırılmış Tırnaklarınızı Daha hızlı büyümelerini sağlamak için bu doğal ilacı deneyin

Tırnak Uzatma Yöntemleri Tırnaklarınızı Daha hızlı büyümelerini sağlamak için bu doğal ilacı deneyin

Kısa ya da kırılmış tırnaklarınızı, Tırnak Uzatma Yöntemleri ile Daha hızlı büyümelerini sağlayabilirsiniz.

Tırnaklarınızı güzel ve sağlıklı bir şekilde büyütmek için aşağıdaki doğal ilacı deneyin.

Kırılgan tırnaklar

Özellikle kışın, birçok insanın tırnakları zayıflama eğilimindedir. Bu, normalden daha kırılgan hale gelebilecekleri ve kırılacakları veya daha hızlı kopacakları anlamına gelir. Tırnaklarınız kolayca kırılır veya yırtılırsa, bu muhtemelen çok kuru oldukları anlamına gelir. Bu, kış aylarında yazdan daha sık gerçekleşir. Kış aylarında, ellerimiz genellikle soğuk rüzgâr ve soğuk, kuru havaya maruz kalır. Ellerin (ve tırnakların!) Kurumasını önlemek için, iyi bir el kremi ile nemlendirilmelerini sağlamak ve dışarı çıkarken uygun eldiven giymek en iyisidir. Ama yine de tırnakların kırılgan hale gelirse ne yapabilirsiniz?

Mucize karışımı

Tırnaklarınızın daha hızlı büyümesini ve daha güçlü olmalarını sağlamak için tekrar kırılma şansını azaltırsınız. Tırnak Uzatma İhtiyacınız olan mucize karışımı limon ve zeytinyağından başka bir şey değil! Limonlar, tırnakların büyümesi için gerekli olan çok fazla C vitamini içerir. Limonlar ayrıca tırnaklarınızın sararmasını önlemeye yardımcı olur ve ek bir avantaj olan parlaklık kazanmasını sağlar.

karışım

Yöntem

Yapmanız gereken, bir çorba kaşığı taze limon suyunu üç çorba kaşığı zeytinyağı ile karıştırarak tırnaklarınız için küçük bir banyo yapmak. Bu karışımı biraz ısıtmak için mikrodalgaya koyun. Tekrar çıkarın ve tırnaklarınızı karışımın içinde yıkayın. On dakika ıslanmalarını bekleyin ve sonra tırnaklarınızı bir kağıt havluyla kurulayın. Bunu her gün tekrarlayın; tırnaklarınızın daha da güçleneceğini fark edeceksiniz.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Bizi takip et

İnsanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.


Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.